Medewerkers

De medewerkers van VVV Zeeland helpen u graag op weg. Hieronder stellen wij ons even aan u voor.

Kies een afdeling

Directie

 


Erik van den Dobbelsteen

Directeur-bestuurder

0118-587707
06-11705367

e.vanden.dobbelsteen@vvvzeeland.nl

   

Bedrijfsvoering

http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXaauf7xrrdEMcsDOP1mYo20_a_/Ans-Broekema.jpg  


Ans Boekema
HR Adviseur


0118-587706
a.boekema@vvvzeeland.nl

 


William Kik

Ondersteuning HR adviseur

0118-587706
w.kik@vvvzeeland.nl

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXZqsItaapAQTJRyK-a-u9jCMEy/Erik-Snoeyenbos.jpg
Erik Snoeijenbos
Medewerker Facilitair & Logistiek

06-16691756
e.snoeijenbos@vvvzeeland.nl

Relatiemanagement

Kim van der Hoeven

Projectleider sales- en relatiemanagement



k.vander.hoeven@vvvzeeland.nl

Melanie Borremans  

Melanie Niewenhuijse- Borremans
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-31694079
m.nieuwenhuijse@vvvzeeland.nl

 

 
 

Renate Krijnen
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-11783563

r.krijnen@vvvzeeland.nl

 

Robbert Meeuwse
Sales- en relatiemanagement


06-83490359
r.meeuwse@vvvzeeland.nl

Team reserveringen

 


Maxine Poley
Teamleider reserveringen
VVV Groepsarrangementen

0118-569177
m.poley@vvvzeeland.nl

 

    


Nicole Pattenier
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groepsarrangementen

0118-569177
n.pattenier@vvvzeeland.nl


 

 
 

Nadia van Driessche
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie

0118-582910
n.van.driessche@vvvzeeland.nl

Sarita Kalpoe
Salesmedewerker reserveringen 
VVV Zeeland Vakantie

0118-582910
s.kalpoe@zeelandvakantie.nl

 
http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  


Gwen van der Wel - Gutteling
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groepsparrangementen

0118-569177
g.gutteling@vvvzeeland.nl
 

    

Lisette de Smit
Salesmedewerker reserveringen 
VVV Zeeland Vakantie

0118-582910
l.de.smit@vvvzeeland.nl


 

Sandra Daems
Technische dienst


0118-435858
0118-715320
s.daems@vvvzeeland.nl

 


 

Project- en routebureau

 

Kirsten Tromp
Projectleider routebureau

0118-587701
k.tromp@vvvzeeland.nl

Anne Reijniers
Projectmedewerker Routebureau
0118-587701
a.reijniers@vvvzeeland.nl

Marit Sanderse

Marit Sanderse
Projectmedewerker Productontwikkeling

0118-587701
m.sanderse@vvvzeeland.nl

Anne Reijniers
Projectmedewerker Routebureau


0118-587701
a.reijniers@vvvzeeland.nl

Financieel

 
Mark Maranus

Business Controller

0118-569171
m.maranus@vvvzeeland.nl

Geurt Blankenstijn
Financieel medewerker

0118-561364
g.blankenstijn@vvvzeeland.nl 
 
Jeanine Huisson  

Jeanine Huisson
Financieel medewerker

0118-561364
j.huisson@vvvzeeland.nl 

Martha Stolk  

Martha Stolk
Financieel medewerker

0118-582910
m.stolk@zeelandvakantie.nl

 
Monique Mele-Sinke  

Monique Mele-Sinke
Financieel medewerker

0118-561364
m.mele@vvvzeeland.nl 

 

Inspiratiemanagement

http://zakelijk.vvvzeeland.nl/l/nl/library/download/C6rKaaVKVfXbzr1JHqyZI1aalz2ISihzZw/Gwen-Gutteling.jpg  

Miranda Hoogedeure
Teamleider Inspiratiepunten

06-15300388
m.hoogedeure@vvvzeeland.nl

 

Katja Verjans
Teamleider Sales / Inspiratiepunten

06-57178574

k.verjans@vvvzeeland.nl

 
 

Marjolijn Feijen
Inspiratiemedewerker(Hulst)


0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

  

Ina Brouwer-De Vuijst
Inspiratiemedewerker (Terneuzen/Sluis)

0115-760122
0117-461700
i.brouwers.de.vuijst@vvvzeeland.nl

Anita Vleugel

Anita Vleugel
Inspiratiemedewerker (Vlissingen, Goes)

0118-715320
0113-235990

vlissingen@vvvzeeland.nl
goes@vvvzeeland.nl

Anja Simpelaar
Inspiratiemedewerker (Sluis)

0117-461700

sluis@vvvzeeland.nl

Connie Dominicus

Connie Dominicus
Inspiratiemedewerker (Yerseke)

0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

Immie Pattikawa

Immie Pattikawa
Inspiratiemedewerker (Domburg)

0118-583484

domburg@vvvzeeland.nl

Corine Versprille
Inspiratiemedewerker (Cadzand, Breskens)


0117-391298
0117-381888

cadzand@vvvzeeland.nl
breskens@vvvzeeland.nl

Inez Huisman
Inspiratiemedewerker (Goes)

0113-235990
goes@vvvzeeland.nl

Nancy Scholten

Nancy Scholten
Inspiratiemedewerker (Domburg, Zoutelande)

0118-583484
0118-561818
domburg@vvvzeeland.nl
zoutelande@vvvzeeland.nl

Ingrid Picavet

Ingrid Picavet
Inspiratiemedewerker (Hulst)

0114-315221 
hulst@vvvzeeland.nl

Angelique Basting
Inspiratiemedewerker (Sluis)


0117-461700

sluis@vvvzeeland.nl

Inge Cobussen Inge Cobussen
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)

0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl
 
Iki Timmer  

Iki Timmer
Inspiratiemedewerker

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940,
0111-450524, 0111-463446

zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

Karin Boot  

Karin Boot
Inspiratiemedewerker (Zierikzee)

0111-410940
zierikzee@vvvzeeland.nl 

 

Angelique Degener
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)

0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

Marjan Smit  

Marjan Smit
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)

0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

 
 

Ellen Lampert
Inspiratiemedewerker (Domburg)

0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

 

Suzanne de Jager
Inspiratiemedewerker (Yerseke / Goes)

0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

 

Monique de Bruijn
Inspiratiemedewerker (Hulst)

0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

 

Vivian Jakobsen
Inspiratiemedewerker (Oostkapelle)

0118-582940
oostkapelle@vvvzeeland.nl

  Caroline van Tiggelen
Inspiratiemedewerker (Cadzand)

0117-391298
cadzand@vvvzeeland.nl

Eric Odijk
Inspiratiemedewerker (Sluis, Cadzand, Terneuzen en Breskens)
e.odijk@vvvzeeland.nl
0117-461700 (Sluis)

  

 

Francoise Eier
Inspiratiemedewerker (Terneuzen)
0115-760122

terneuzen@vvvzeeland.nl

 
 

Tamara de Roos
Inspiratiemedewerker (Terneuzen)
0115-760122

terneuzen@vvvzeeland.nl

 

Caroline von Unen
Inspiratiemedewerker 

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 
0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

 

Nettie Zwaan
Inspiratiemedewerker 

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 
0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.n

 

Marjon de Dooij
Inspiratiemedewerker (Goes)

0113-235990

m.de.dooij@vvvzeeland.nl

Daniëlle Eenennaam
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)
d.eenennaam@vvvzeeland.nl 
0118-715320 

Marjolein Bokma
Inspiratiemedewerker (Renesse)

0111-463446

m.bokma@vvvzeeland.nl 

Christins de Vos 

Inspiratiemedewerker (Veere)

veere@vvvzeeland.nl

0118-4355858

Inge de Vos 

Inspiratiemedewerker (Veere)

veere@vvvzeeland.nl

0118-4355858

Marketing

 

Esther van Vonderen
Senior Destinatie Marketeer

0118-587707
e.van.vonderen@vvvzeeland.nl 

Merijn van den Berg  

Merijn van den Berg
Senior Online Marketeer

0118-587709
m.vanden.berg@vvvzeeland.nl

Sonja van der Voet  

Sonja van der Voet
Medewerker marketingcampagnes & -projecten

0118-587707
s.vander.voet@vvvzeeland.nl

 

Ilham Bourabouaa
Medewerker Digitale Middelen

0118-587709
i.bourabouaa@vvvzeeland.nl

 

Lianne van Rijn
Content redacteur

0118-587707

l.van.rijn@vvvzeeland.nl

Anneke Woudstra
Destinatie Marketeer

0118-587707
a.woudstra@vvvzeeland.nl

Solange Davidse
Medewerker Marketing & Projecten - corporate en sales communicatie

0118-587707
s.davidse@vvvzeeland.nl

Stijn Dobbelaer
Online Marketeer


0118-587709
s.dobbelaer@vvvzeeland.nl