Medewerkers

De medewerkers van VVV Zeeland helpen u graag op weg. Hieronder stellen wij ons even aan u voor.

Kies een afdeling

Directie

 


Erik van den Dobbelsteen

Directeur-bestuurder

0118-587707
06-11705367

e.vanden.dobbelsteen@vvvzeeland.nl

   

Bedrijfsvoering

 


Ans Boekema
HR Adviseur


0118-587706
a.boekema@vvvzeeland.nl

 


William Kik

Ondersteuning HR adviseur

0118-569171
w.kik@vvvzeeland.nl

 

Erik Snoeijenbos
Medewerker Facilitair & Logistiek

06-16691756
e.snoeijenbos@vvvzeeland.nl

Financieel

 
Mark Maranus

Business Controller

0118-561364
m.maranus@vvvzeeland.nl

Geurt Blankenstijn
Financieel medewerker

0118-561364
g.blankenstijn@vvvzeeland.nl 
 
 

Jeanine Huisson
Financieel medewerker

0118-561364
j.huisson@vvvzeeland.nl 

 

Martha Stolk
Financieel medewerker

0118-582910
m.stolk@zeelandvakantie.nl

 
 

Monique Mele-Sinke
Financieel medewerker

0118-561364
m.mele@vvvzeeland.nl 

 

Relatiemanagement

Kim van der Hoeven
Projectleider sales- en relatiemanagement


06-83482335
k.vander.hoeven@vvvzeeland.nl

 

Melanie Niewenhuijse- Borremans
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-31694079
m.nieuwenhuijse@vvvzeeland.nl

 

 

Renate Krijnen
Projectleider sales- en relatiemanagement

06-11783563

r.krijnen@vvvzeeland.nl

 

Robbert Meeuwse
Sales- en relatiemanagement


06-83490359
r.meeuwse@vvvzeeland.nl

Glenn Lakeman
Servicedesk

0113-745710
servicedesk@vvvzeeland.nl

Inspiratiemanagement

Miranda Hoogedeure
Teamleider Inspiratiepunten

06-15300388
m.hoogedeure@vvvzeeland.nl

Katja Verjans
Teamleider Sales / Inspiratiepunten

06-57178574

k.verjans@vvvzeeland.nl

Marjolijn Feijen
Inspiratiemedewerker(Hulst)


0114-315221
hulst@vvvzeeland.nl

  

Ina Brouwer-De Vuijst
Inspiratiemedewerker (Terneuzen/Sluis)

0115-760122
0117-461700
i.brouwers.de.vuijst@vvvzeeland.nl

Anita Vleugel
Inspiratiemedewerker (Vlissingen, Goes)

0118-715320
0113-235990

vlissingen@vvvzeeland.nl
goes@vvvzeeland.nl

Anja Simpelaar
Inspiratiemedewerker (Sluis)

0117-461700

sluis@vvvzeeland.nl

Connie Dominicus
Inspiratiemedewerker (Yerseke)

0113-571864
yerseke@vvvzeeland.nl 

Immie Pattikawa
Inspiratiemedewerker (Domburg)

0118-583484

domburg@vvvzeeland.nl

Corine Versprille
Inspiratiemedewerker (Cadzand, Breskens)


0117-391298 / 0117-381888

cadzand@vvvzeeland.nl
breskens@vvvzeeland.nl

Inez Huisman
Inspiratiemedewerker (Goes)

0113-235990
goes@vvvzeeland.nl

Nancy Scholten
Inspiratiemedewerker (Domburg, Zoutelande)

0118-583484 / 0118-561818
domburg@vvvzeeland.nl
zoutelande@vvvzeeland.nl

Ingrid Picavet
Inspiratiemedewerker (Hulst)

0114-315221 
hulst@vvvzeeland.nl

Angelique Basting
Inspiratiemedewerker (Sluis)

0117-461700
sluis@vvvzeeland.nl

Inge Cobussen
Inspiratiemedewerker (Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)

0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

Iki Timmer
Inspiratiemedewerker

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

Karin Boot
Inspiratiemedewerker (Zierikzee)


0111-410940
zierikzee@vvvzeeland.nl

Angelique Degener
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)

0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

Marjan Smit
Inspiratiemedewerker (Vlissingen)

0118-715320
vlissingen@vvvzeeland.nl 

Ellen Lampert
Inspiratiemedewerker (Domburg)

0118-583484
domburg@vvvzeeland.nl

Caroline von Unen
Inspiratiemedewerker 

(Zierikzee, Burgh-Haamstede, Renesse)
0111-410940, 0111-450524, 0111-463446
zierikzee@vvvzeeland.nl
burgh-haamstede@vvvzeeland.nl
renesse@vvvzeeland.nl

Marjolein Bokma

Inspiratiemedewerker (Renesse)

0111-463446
m.bokma@vvvzeeland.nl 

Christina de Vos 

Inspiratiemedewerker (Veere)

0118-4355858
veere@vvvzeeland.nl

Inge de Vos 

Inspiratiemedewerker (Veere)

0118-4355858
veere@vvvzeeland.nl

Jolanda Paulusse
Inspiratiemedewerker (Cadzand-Bad / Terneuzen)

0117-391298, 0115-760122 / 3700, 3500
cadzand@vvvzeeland.nl

Nicole de Groot
Inspiratiemedewerker (Cadzand-Bad/ Sluis)

0117-391298, 0117-461700 / 3700, 3600
cadzand@vvvzeeland.nl

Marketing

 

Esther van Vonderen
Senior Destinatie Marketeer

0118-587707
e.van.vonderen@vvvzeeland.nl 

 

Merijn van den Berg
Senior Online Marketeer

0118-587709
m.vanden.berg@vvvzeeland.nl

 

Sonja van der Voet
Medewerker marketingcampagnes & -projecten

0118-587707
s.vander.voet@vvvzeeland.nl

 

Ilham Bourabouaa
Medewerker Digitale Middelen

0118-587709
i.bourabouaa@vvvzeeland.nl

 

Lianne van Rijn
Content redacteur

0118-587707

l.van.rijn@vvvzeeland.nl

Anneke Woudstra
Destinatie Marketeer

0118-587707
a.woudstra@vvvzeeland.nl

Job Versteeg
Medewerker Digitale Middelen

0118-587707
j.versteeg@vvvzeeland.nl

Project- en routebureau

 

Kirsten Tromp
Projectleider routebureau

0118-587701
k.tromp@vvvzeeland.nl

Anne Reijniers
Projectmedewerker Routebureau
0118-587701
a.reijniers@vvvzeeland.nl



Marit Sanderse
Projectmedewerker Productontwikkeling

0118-587701
m.sanderse@vvvzeeland.nl

Reserveringen

 


Maxine Poley
Teamleider reserveringen
VVV Groepsarrangementen

0118-569177
m.poley@vvvzeeland.nl

    


Nicole Pattenier
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groepsarrangementen

0118-569177
n.pattenier@vvvzeeland.nl

 

Nadia van Driessche
Salesmedewerker reserveringen
VVV Zeeland Vakantie

0118-582910
n.van.driessche@vvvzeeland.nl

Sarita Kalpoe
Salesmedewerker reserveringen 
VVV Zeeland Vakantie

0118-582910
s.kalpoe@zeelandvakantie.nl

Gwen van der Wel - Gutteling
Salesmedewerker reserveringen
VVV Groepsparrangementen

0118-569177
g.gutteling@vvvzeeland.nl
 

Lisette de Smit
Salesmedewerker reserveringen 
VVV Zeeland Vakantie

0118-582910
l.de.smit@vvvzeeland.nl

Jorrien Sommeijer
Facilitair
VVV Zeeland Vakantie

0118-569177
j.sommeijer@vvvzeeland.nl